ALYAN BLOG

Hediyelik Çikolata

Hediyelik çikolata olarak sevdiklerinize sunabileceğiniz, Alyan Gıda ürün ailesinin birbirinden lezzetli birçok çeşidi sayesinde mutluluk, sevinç ve neşe dolu beraberlikleri daha da anlamlı hale getirebilirsiniz!

DAHA FAZLASI

Bayram Çikolatası

Ülkemizin en değerli zamanlarından birisi olan bayramlar, aileniz sevdikleriniz ve dostlarınızla geçireceğiniz özel anlardan birisi olarak her zaman aklınızda yer edinecektir. Bu bayramların en vazgeçilmezi ve olmazsa olmazlarından birisi de bayram çikolatası ile damakları tatlandırma zamanıdır.

DAHA FAZLASI

Çikolata Soslu Sade Kek

Çikolata soslu sade kek, annenizin mutfağından gelen harika kokular kadar sıcak ve bir o kadar lezzetli olan harikulade bu kek Alyan Gıda ayrıcalığıyla Volume markası altında tüketicilerle buluşuyor

DAHA FAZLASI

Alyan Gıda: Sınırlara Sığmayan Lezzet!

Dünyanın her noktasında bünyesindeki bir marka ile bulunan Alyan Gıda, Avrupa, Amerika, Orta Doğu ve Afrika kıtaları başta olmak üzere dünyanın birçok bölgesine ihracat yapmaktadır. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Alyan Gıda, premium çikolata çeşitleri ve kendine ait bahçeden üretilen hurma çeşitleri ile bugün Türkiye’nin en hızlı büyüyen gıda markalarından birisidir.

DAHA FAZLASI