ALYAN BLOG

Hediyelik Çikolata

Hediyelik çikolata olarak sevdiklerinize sunabileceğiniz, Alyan Gıda ürün ailesinin birbirinden lezzetli birçok çeşidi sayesinde mutluluk, sevinç ve neşe dolu beraberlikleri daha da anlamlı hale getirebilirsiniz!

DAHA FAZLASI

Damakların Lezzete Doyduğu Harika Zamanlar

Alyan Gıda’nın Hediyelik çikolataları güzel tasarlanmış kutusuyla seçiminizi etkileyecek, aklınızdaki çikolata lezzetine yeni bir pencere açacak ve dünyadaki en iyi çikolatayı tatmanıza imkân tanıyacaktır.

DAHA FAZLASI

Okula Geri Dönmeye Hazır Mısınız?

Okula dönüş, birçok çocuğun korktuğu ve birçok ebeveynin de duymaktan hoşlandığı iki kelime, ancak ne hissederlerse hissetsinler, ailelerin ve çocukların yeni bir okul yılı için yola çıkarken heyecanları eksik olmaz.

DAHA FAZLASI

Okulda Yüksek “Volume”

Sağlıklı atıştırmalıklar, büyüyen bir çocuğun beslenmesinin önemli bir parçasıdır. Çocukluk, büyüme ve gelişme için kritik bir dönemdir ve atıştırmalıklar, çocuğunuzun öğünler arasında ihtiyaç duyduğu önemli besinleri sağlar.

DAHA FAZLASI

Alyan Gıda’dan ‘Tatlı’ Dokunuşlar

Alyan Gıda’nın dokunuş yaptığı her şey, sınır tanımayan bir lezzete sahip oluyor. Nasıl mı? Bu durumu en “tatlı” şu şekilde açıklayabiliriz: Farklı ürün yelpazesine sahip olması, dünya lezzetlerini takip etmesi, sürekli yenilik sağlaması, en iyi malzemelerle üretim yapması, uzman ekip ve son teknoloji makinelerinin var olması, Alyan Gıda’nın dünyanın dört bir yanında adının yankılanmasının en güzel sebeplerindendir.

DAHA FAZLASI

Çikolata Soslu Sade Kek

Çikolata soslu sade kek, annenizin mutfağından gelen harika kokular kadar sıcak ve bir o kadar lezzetli olan harikulade bu kek Alyan Gıda ayrıcalığıyla Volume markası altında tüketicilerle buluşuyor

DAHA FAZLASI

Bayram Çikolatası

Ülkemizin en değerli zamanlarından birisi olan bayramlar, aileniz sevdikleriniz ve dostlarınızla geçireceğiniz özel anlardan birisi olarak her zaman aklınızda yer edinecektir. Bu bayramların en vazgeçilmezi ve olmazsa olmazlarından birisi de bayram çikolatası ile damakları tatlandırma zamanıdır.

DAHA FAZLASI

Alyan Gıda’nın Mutlu Etmekle Bir İlgisi Var

Mutluluklar paylaştıkça çoğalır, öyle değil mi? Çikolatanın da mutlu ettiğine dair hem bilimsel hem de duygusal kanıtlar var. E o zaman Alyan Gıda’nın mutlu ettiğine dair duyduğunuz her şeyi aklınızın bir köşesine yazın lütfen. Bayram çikolatası bayram kadar mutlu ve heyecanlı sizleri bekliyor.

DAHA FAZLASI

Alyan Gıda: Sınırlara Sığmayan Lezzet!

Dünyanın her noktasında bünyesindeki bir marka ile bulunan Alyan Gıda, Avrupa, Amerika, Orta Doğu ve Afrika kıtaları başta olmak üzere dünyanın birçok bölgesine ihracat yapmaktadır. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Alyan Gıda, premium çikolata çeşitleri ve kendine ait bahçeden üretilen hurma çeşitleri ile bugün Türkiye’nin en hızlı büyüyen gıda markalarından birisidir.

DAHA FAZLASI